SV Den Hoorn versterkt zich met selectiespeler Robin Zwartjens

De Technische Commissie van SV Den Hoorn is zeer verheugd met het versterken van de selectie met Robin Zwartjens. Hiermee onderstreept de club de ambitie om Hoofdklasser te worden.

Zwartjens debuteerde op 15e in de hoofdklasse bij DHC, waarna hij de overstap maakte naar Feyenoord, de 23-jarige was hier o.a. aanvoerder van de O19. In die periode werd hij ook geselecteerd voor het Nederlands Elftal O19 en speelde een EK in Georgië.

Na Feyenoord maakte Zwartjens de overstap naar FC Utrecht waar hij als aanvoerder  uitkwam voor het Jong elftal in de Jupiler League. Door blessureleed bleef zijn opwachting in de Eredivisie helaas uit. Na FC Utrecht speelde hij nog voor ADO Den Haag.

Momenteel speelt de jongeling voor Spakenburg, uitkomend in de Tweede Divisie.