Eindresultaat Spaar je club gezond!

In augustus werden wij benaderd door Plus van Leeuwen of we onze club wilde meedoen aan de actie “Spaar je club gezond” Samen met Plus Tanthof, Plus Schinkel en Plus Martin Panis werd er een bedrag van EUR 75.000 beschikbaar gesteld om te verdelen onder de deelnemende verenigingen. Uiteraard hebben we ons aangemeld! En dat hebben we geweten! Voorraadkasten werden extra vol gelegd, winkelwagens puilde uit omdat je bij elke EUR 10.00 een sponsorpunt kon krijgen voor je club. Dagelijks konden we de tussenstand zien en er ontstond een leuke race met onze vrienden van DIOS om wie het hoogste zou eindigen.
Uiteindelijk hebben wij maar liefst EUR 5.306,00 verdiend, een bedrag wat gebruikt zal worden voor het verbouwen van de kantine. Uiteraard zijn wij zeer dankbaar voor deze bijdrage en bedanken wij iedereen die zijn sponsorpunten aan SV Den Hoorn heeft gegeven!
Speciale dank gaat uit naar :
Plus van Leeuwen
Plus Schinkel
Plus Tanthof
Plus Martin Panis
De sponsorcommissie