Guus vd Ende zal na 32 jaar een stapje terug gaan doen. Na jarenlang allerlei hand en span diensten te hebben geleverd (oa jarenlang als poortwachter bij de kassa tijdens de thuiswedstrijden en in de onderhoudsploeg)  voor zijn cluppie SV Den Hoorn, zal de onderhoudsploeg het zonder hem moeten stellen. Guus hartelijk dank voor alles wat je voor onze vereniging hebt betekent en we zien je uiteraard graag nog terug als je een keertje langs de lijn, namens bestuur en alle leden van SV Den Hoorn.

Dat betekent ook dat we op de maandag, woensdag en/of vrijdagochtend nog graag versterking zoeken voor deze ploeg met kanjers. Wie vindt het leuk om op één of meerdere ochtendjes gezellig met elkaar te klussen en/of schoon te maken (zowel binnen als buiten) en daarna gezellig samen koffie (en taart) te nuttigen? Meld je aan bij Monique op secretaris@svdenhoorn.nl of kom gewoon een keertje langs op één van de ochtenden, want dan kun je meteen kennis maken met de mannen en de werkzaamheden. 

Frank van Mil, vz