Het Mondriaan geeft ‘college’ in voetbaltraining

Afgelopen woensdag vonden de eerste trainingen plaats onder leiding van studenten van het Mondriaan college. Voor de deelnemers en hun ouders was het, óók vanwege het vroege tijdstip, misschien nog even wennen, maar de organisatie die werd neergezet door de studenten en hun docenten stond als een huis.

INDIVIDUELE AANDACHT GEGARANDEERD!

Met maar liefst 27 studenten en 2 docenten zorgden de dames en heren van het Mondriaan college er voor dat de kinderen van SV Den Hoorn een training konden afwerken, waarbij elk kind de aandacht kreeg die het verdiende. Afgelopen woensdag stond de handeling “dribbelen binnen het opbouwen” op het programma. Na afloop zagen we veel rood aangelopen – van de inspanning – kinderen, maar louter blije gezichten. En dat is precies wat we bij SV Den Hoorn voor ogen hadden. Elk kind verdient een goede training. Here we go! 😊

Met sportieve groeten,

De jeugdcommissie van SV Den Hoorn