In herinnering Nico van Schaik

In herinnering

Nico van Schaik

29 oktober 1951 -Delft- 23 oktober 2020
Op vrijdag 23 oktober is oud jeugdtrainer Nico van Schaik op 68-jarige leeftijd overleden. De uitvaartplechtigheid is woensdag 28 oktober gehouden in besloten kring. Veel leden tussen de 40 en 55 jaar zullen Nico herinneren als vriendelijke man en een zeer enthousiaste trainer met een eeuwige grijns op zijn gezicht. Ook ik zelf heb enkele jaren training gehad van Nico en de partijtjes waarbij hij op de training meedeed staan mij nog bij. Altijd afgezakte kousen en lekker fanatiek erin gaan. Stoer was zijn sportwagen waar je met 3 jeugdspelers net achterin kon zitten en waarin dan keihard zijn idool Rod Steward met “I am sailing” door de speakers schalde. Hij was trots als een pauw op zijn Wilma, die zo af en toe ook wel eens mee kwam als supporter bij ‘zijn voetbalteams’. De voetbalkampen met Nico waren onvergetelijk. Nico, rust zacht!

Frank van Mil, voorzitter SV Den Hoorn

Mocht je zelf nog een herinnering willen achter laten: www.memori.nl/Nico-van-Schaik