Indelingen jeugd: jongens JO11 t/m JO19 seizoen 2022 / 2023 bekend

De afgelopen weken is een grote groep mensen bezig geweest om alle jeugdspelers in te delen voor het nieuwe seizoen. De indelingen voor de Scoorties, JO8, JO9 en JO10, meisjesteams én vrouwen 1 staan er nog niet op. Die worden pas in augustus bekend gemaakt.

Voor jongens JO11 t/m JO19 vindt je de indeling per leeftijdscategorie onder ‘JEUGD’ in de menubalk. Klik op ‘Junioren’ en de betreffende leeftijdscategorie voor JO14 t/m JO19 om jouw indeling te bekijken. Onder ‘Pupillen’ staan de indelingen per leeftijdscategorie voor JO11 t/m JO13. *:Let op: op de mobiel moet je 2 keer klikken om naar de pagina te komen.

SV Den Hoorn probeert de indeling zo zorgvuldig mogelijk te maken. We vinden het belangrijk dat spelers naar gelijk niveau worden ingedeeld en zich in een prettig team verder kunnen ontwikkelen.

Mocht u onvolkomenheden tegenkomen of vragen hebben over de indeling, verzoek ik u contact op te nemen met de betreffende coördinator van de leeftijdsgroep.

Rest ons nog u allemaal een goede vakantie te wensen. Graag tot ziens in het nieuwe voetbalseizoen!

Jeugdcommissie SV Den Hoorn.