info avond horizontaal overstappen

Beste leden,

Hierbij willen we jullie van harte uitnodigen voor de informatieavond over de mogelijkheid van een horizontale overstap naar de zaterdag als speeldag voor SV Den Hoorn 1.

Deze avond vindt plaats op woensdag 8 september om 20.00 u in ons clubgebouw.

In de media is er de afgelopen jaren al meerdere malen geschreven over de uitholling van het zondagvoetbal in West-II. Veel bekende verenigingen en oud tegenstanders zijn inmiddels overgestapt naar het zaterdagvoetbal. In het verleden was het zo dat je bij de overstap naar de zaterdag in de 4e klasse moest beginnen om van daaruit weer omhoog te klimmen. Vanaf het seizoen ’22-’23 kan horizontaal worden overgestapt naar dezelfde klasse waar je als vereniging op zondag in speelt.

Op 8 september zal het programma er als volgt uitzien:

– Korte inleiding door voorzitter Frank van Mil
– Presentatie horizontaal overstappen (voors/tegens) door Technische Commissie
– Vragen en antwoorden met elkaar

Na deze avond zal het bestuur binnen 2 weken een besluit nemen aangezien de deadline van de KNVB ligt bij 30 september a.s..

Namens het bestuur van SV Den Hoorn,
Bert-Jan Nolden en Frank van Mil

LET OP:
In verband met de nog steeds geldende coronabeperkingen zullen we werken middels aanmelden en bij het maximum aantal deelnemers van 50 personen. Mocht het nodig zijn kunnen we leden ook via videoverbinding aansluiten.
Aanmeldingen graag vóór 5 september sturen naar: Voorzitter@svdenhoorn.nl.