ING en SV Den Hoorn verlengen sponsoring!

De sponsorcommissie is verheugd te melden dat het contract met ING recent voor 3 jaar verlengd is! Het nieuwe contract is reeds door Frank van Mil (voorzitter van SV Den Hoorn) en Robin Persoon (namens de ING) ondertekent.

ING gaat in totaal 625 amateurverenigingen sponsoren. De club is blij met het vertrouwen van ING om de komende drie jaar te werken aan de groei en de ontwikkeling van het amateurvoetbal.

Voorzitter Frank van Mil: “We zijn ontzettend trots op de nieuwe samenwerking met ING, juist in deze tijd. Met behulp van de sponsoring door de bank kunnen wij onze club verder laten groeien. We kijken uit naar een mooie samenwerking met ING in de komende jaren”.

ING was de afgelopen 6 jaar sponsor van SV Den Hoorn, en nu plakken ze er nog 3 bij! Hartelijk dank voor het vertrouwen in de club!