Kaarten-actie voor oud-voorzitter Bert van Marrewijk

Beste leden, ouders en verzorgers,

Onze oud- en Ere voorzitter Bert Van Marrewijk wordt op 18 december a.s. 89 jaar. En wat is mooier dan op zo’n memorabele dag verrast te worden met zoveel mogelijk felicitaties in de vorm van een tekening, een kaart of brief.

Daarom vragen we jullie om mee te doen met een sympathieke actie die we op touw willen zetten voor hem door zoveel mogelijk kaarten te bezorgen namens SV Den Hoorn. Hiervoor hebben we een grote doos in de hal van de club neergezet waarin iedereen zijn bijdrage in kan doen. Alles mag. Tekeningen, kaarten, briefjes met felicitaties, met naam of anoniem. Doen jullie mee? Fantastisch!

Historie
Onder voorzitter Bert (G.P.) van Marrewijk waren er in 1971 bij SV Den Hoorn zo’n 300 jeugdleden. In 1972 wordt het 20-jarig jubileum gevierd en er wordt -op het voormalige sportpark- een nieuwe kantine gebouwd dat in november ’73 geopend wordt.

Adres

Direct een berichtje sturen naar Bert van Marrewijk mag ook:

Het adres is:

De Kreek,
afd de Bron,
t.a.v B van Marrewijk
Leeuweriklaan 34
2691 CK ’s Gravenzande