Kampioen in feest vieren

Geen kampioen, veel regen en toch was zondag 6 juni een prachtige dag. Het was geweldig om te zien dat zoveel supporters; jeugd, jongeren en volwassenen gezamenlijk in de bus zijn gestapt om ons eerste elftal in Etten Leur -uit bij Unitas ’30- aan te moedigen. Ons team heeft ervoor gestreden en ze hielden het tot op de laatste minuut spannend. In de blessuretijd bij de stand van 0-0 werd echt alles op alles gezet om te scoren, iedereen naar voren, maar de achterhoede van Unitas’30 bleef met veel geluk overeind. Er moest er één kampioen worden en helaas is ons dat niet gelukt. Maar wij zijn gisteren wel gekroond tot kampioen in feest vieren. Met 6 bussen vol enthousiaste supporters naar de tegenpartij. Iedereen in Den Hoorn kleding, vlaggen, trommels en georganiseerd vuurwerk mee. Wat waren we goed aanwezig met gezang en gezelligheid. En na afloop is ook keurig alle rommel opgeruimd zodat we onze gastheer Unitas ’30 niet met een vervelend gevoel hebben hoeven achterlaten. Daar ben ik ontzettend trots op en wil ik iedereen hiervoor bedanken. Speciale dank aan de organisatie o.a. Wouter, Berry en Jeffrey van de activie cie en alle begeleiders die hebben toegezien op een ordentelijk en feestelijk verloop van de wedstrijd. Na afloop thuis in de kantine hebben we ook nog een mooi slotakkoord gegeven aan het feest door lekker helemaal los te gaan met DJ Layon Nais en een after drankje. Dank ook aan Johan, Jan, Monique, Sjaak, Sanne, Claire en alle andere vrijwilligers achter de bar voor hun hulp bij het wegwerken van de laatste droge kelen en het wegspoelen van het laatste restje verdriet over de verloren finale. En wat een prachtige seizoen hebben onze mannen van de selectie achter de rug. Meedoen om kampioenschap was vooraf niet voor mogelijk gehouden en dan te zien dat we dat doen met al die goede talenten die in Jong (O23) en ons eerste elftal het hele jaar hebben meegestreden. Het tweede elftal zelfs kampioen en promoveert naar de reserve hoofdklasse. Dan kunnen we alleen maar constateren dat we er een prachtig jaar op hebben zitten en dat we met elkaar trots mogen zijn op onze club SV Den Hoorn. Ik hoop dat jullie allemaal nog lekker nagenieten van deze prachtige dag en op naar de zaterdag competitie in het nieuwe seizoen. @samendebesteclubuitderegio

Frank van Mil, voorzitter.