Keepersbattle is gecanceld

Met het instellen van de avondklok ben ik helaas genoodzaakt om de Keepersbattle van 27 januari a.s. te cancelen.

Ook ik vind het heel erg jammer want er is inmiddels een hoop werk verzet. Denk aan diverse materialen, 7 keeperstrainers, 3 extra begeleiders voor o.a. de puntentelling, een fotograaf, 3 keepers van de A-selectie en Onder-23, formulieren voor de puntentelling, flyers, bekers en trofeeën.

Voor de uitvoering van een Keepersbattle met 3 groepen keepers (in totaal zo’n 40/45 keepers),  het uitzetten van verschillende opdrachten/spellen en 3 prijsuitreikingen, heb je nu eenmaal veel tijd nodig. Het lukt ons ook niet om deze Keepersbattle eerder te laten beginnen. Daarnaast zou het jammer zijn als we deze avond onder een bepaalde tijdsdruk (uiterlijk 20:00 uur stoppen en nog alles opruimen) moeten afronden.

Maar wees niet getreurd, de Keepersbattle gaat sowieso door! Ik hoop en verwacht medio april of mei van dit jaar. Een nieuwe definitieve datum volgt z.s.m. maar we blijven ook afhankelijk van de regelgeving van de overheid.

Nogmaals, alles is klaar voor een fantastische Keepersbattle.

De keeperstrainingen gaan overigens gewoon door. Zie het aangepaste trainingsschema op de website van s.v. Den Hoorn.

Met sportieve groet,

Peter de Bruyn

Keeperscoördinator seizoen 2020-2021

Keeperstrainer seizoen 2020-2021

Mobiel: 06 54 69 67 89

E-mail: peter@debruyn.nl