Kick off van het nieuwe seizoen met de sponsoren van SV Den Hoorn.

In ons clubgebouw vond recent de 1ste bijeenkomst van het nieuwe seizoen met de businessclub .

Gerard (voorzitter BC lid) nam de aanwezigen mee in de plannen voor het nieuwe seizoen , o.a. krijgen we Wim Kieft en Michiel van Egmond op bezoek en vieren we ons 75 jarig bestaan in 2027.

Albert van Reeuwijk en Jeroen Bremer eigenaren van Syfers – advies voor ondernemers hielden een presentatie over hun bedrijf en de mogelijkheden van hypotheken, vermogensplanning en verzekeringen voor bedrijven en particulieren.

Na deze twee presentaties was het tijd voor onze hoofdtrainer Edwin Grunholz. Hij werd geïnterviewd waarbij we nader met hem kennismaakte , zijn elftal besproken werd en uiteraard ook zijn carrière als trainer en speler.  Na alle interviews tijd voor een hapje en een drankje en ruimte om , waar nodig, elkaar verder te leren kennen.

Wederom een mooie avond op onze club!