Lid worden van de Club van 100

Doel van deze Club

De Club van Honderd is opgericht in 1997 met het doel geld ter beschikking te stellen voor bijzondere aanschaffingen, activiteiten of anderszins, vooral ten behoeve van de jeugd en in de algemene en sociale sfeer. De keuzes voor bestedingsdoelen worden zoveel mogelijk in overleg met het Hoofdbestuur en de Jeugdcommissie gemaakt. Uiteraard wordt het aandragen van suggesties voor een goede besteding zeer op prijs gesteld. Naast het inzamelen van financiële middelen heeft deze Club toch ook duidelijk een sociale functie. Het is de bedoeling dat ongeveer een kwart van de inkomsten terugvloeit naar de leden zelf d.m.v. het drankje en hapje dat minimaal twee maal per seizoen wordt aangeboden en de attentie die jaarlijks wordt uitgereikt (paraplu, handdoek etc.). Het lidmaatschap van deze Club van Honderd zorgt tevens voor extra betrokkenheid bij onze voetbalclub.

De club van Honderd is door de jaren heen uitgegroeid tot een belangrijke sponsortak van onze vereniging. Waarin jij als individu een (financieel) steentje kan bijdragen. Sinds seizoen 2020/2021 hebben Ruben Kalkman en Dennis Gladpootjes het stokje overgenomen van John Kleijweg en Roel Verkade wie eerder verantwoordelijk waren voor de Club van Honderd.

Waar is het geld van deze Club zoal aan besteed?

Voor de bijdrage van 60 euro wordt een goed mogelijke besteding gezocht. Als Club van Honderd denken we zelf na over nuttige doelen en er komen vaak verzoeken vanuit de Jeugdcommissie en het Hoofdbestuur. Inmiddels weten de mensen die actief zijn binnen SV Den Hoorn ons wel te vinden. Maar ook vinden wij ledenbinding en input van onze club erg belangrijk. De Club van Honderd wil een transparante sponsortak zijn binnen de vereniging en doelen samen de leden opstellen, realiseren en koesteren.

Dus heeft u een suggesties, tips of ideeën dan bent u meer dan welkom om deze te delen via clubvan100@svdenhoorn.nl of rechtstreeks via Ruben Kalkman of Dennis Gladpootjes.

Een greep uit de gerealiseerde bestedingen in willekeurige volgorde:

 • Projectiescherm met beamer (was de eerste besteding in 1997 en vervangen in 2006 op nieuw complex), zowel in de kantine als in het jeugdhonk
 • Opknapbeurt speeltuin
 • Nieuwe jeugddoeltjes
 • Financiëren vervoer van jeugdspelers naar interlands en betaald voetbal wedstrijden
 • Financiële bijdrage aan ‘seniorenmiddag’, destijds georganiseerd vanuit onze club
 • Financiële bijdrage aan diverse jeugdactiviteiten (o.a. Sinterklaasactiviteit, kampioensuitje en activiteiten i.v.m. seizoensafsluiting)
 • Hek om speeltuin op nieuw complex
 • Nieuwe vlaggen en masten
 • Gadgets voor leden zoals;
  • Club van Honderd zonnebrillen
  • SV Den Hoorn sjaal
  • SV Den Hoorn paraplu

Waarom lid zijn/worden van de Club van Honderd?

De naam Club van Honderd doet misschien vermoeden dat het om een selecte club met een maximum aantal leden gaat maar het tegendeel is waar. ‘Hoe meer zielen hoe meer vreugd’ is ons motto! Inclusief de leden van de Businessclub (als Businessclublid ben je automatisch lid van de Club van Honderd) tellen we rond de 180 leden and counting..!

Waarom moet je bij deze Club willen horen?

 • Je bent sponsor van de mooiste (amateur) club van Nederland en ver daarbuiten
 • Je denkt mee in het verbeteren van onze club
 • Je krijgt toegang tot exclusieve voordelen van SV Den Hoorn
 • Je bijdrage wordt heel zorgvuldig en nuttig besteed
 • Vooral de jeugdleden profiteren in diverse opzichten van onze financiële middelen
 • Je levert een bijdrage aan met name de sociale en maatschappelijke functie van SV Den Hoorn, zodat aan onze clubleden en supporters meer geboden kan worden dan pure voetbalfaciliteiten
 • Als laatste profiteer je zelf ook een beetje doordat je iets terugkrijgt in de vorm van gezelligheid, de jaarlijkse attentie en het sociale gebeuren van deze Club van Honderd

Aanmelden bij de Club van Honderd

Bent u nou geïnteresseerd en wilt u lid worden van de Club van 100 of eens bijgepraat worden over de voordelen? U bent meer dan welkom om contact op te nemen via clubvan100@svdenhoorn.nl

Uiteraard mag het ook rechtstreeks via Ruben Kalkman of Dennis Gladpootjes.

Ruben Kalkman

0643160408

clubvan100@svdenhoorn.nl

Dennis Gladpootjes

0652541116

clubvan100@svdenhoorn.nl

Ruben Kalkman

Ruben Kalkman

CLUB VAN 100
Stuur mij een mail