Nieuw businessclublid: restaurant De Beren Den Hoorn

Den Hoorn – De sponsorcommissie van SV Den Hoorn is trots te vermelden dat restaurant De Beren in Den Hoorn middels een businessclub lidmaatschap heeft verbonden aan SV Den Hoorn. Hierdoor blijft het aantal businessclubleden stijgen. Steeds meer bedrijven combineren zakelijk belang met steun aan onze club.

Restaurant De Beren
Iedereen is wel bekend met De Beren restaurants. Wat ooit in 1984 begon als een eetcafé Bruintje Beer aan de Noordsingel in Rotterdam is 40 jaar later uitgegroeid tot een restaurantketen met meer dan 80(!) vestigingen. ‘’Waarbij vroeger de verschillende restaurants elk een eigen naam hadden zoals Breintje beer in Delft zijn tegenwoordig de restaurants tegenwoordig voorzien van dezelfde naam, logo, huisstijl en menukaart. Bovenal serveren wij overal dezelfde overheerlijke menukaarten die je bij een eetcafé kan verwachten en zijn wij de gehele dag/avond geopend’’, vermeld Patrick Kockx, eigenaar De Beren Den Hoorn.

Foodpark ‘t Harnasch
De Beren restaurant in Den Hoorn is gevestigd op het Foodpark ’t Harnasch. Dit Foodpark pal gelegen naast de A4 heeft een viertal horecapaviljoens met terras in een groene omgeving. De restaurants zijn volledig gasloos en daarmee het eerste volledige elektrische foodpark van Nederland. Patrick Kockx: ‘’De Beren Den Hoorn is een heerlijke plek om zakelijke afspraken te laten plaatsvinden of om het gezin een hapje te eten. Voor de kinderen hebben wij een indoor speeltoestel op de tweede verdieping.’’

De Beren & SV Den Hoorn
De Beren Den Hoorn sponsort graag voetbalvereniging SV Den Hoorn. ‘’Ik werd via zakenrelaties geattendeerd op jullie prachtige voetbalclub en actieve businessclub netwerk, geeft Patrick Kockx aan. ‘’Zeker omdat ons restaurant in Den Hoorn gevestigd is, vonden wij het leuk om de lokale sportvereniging te ondersteunen met een sponsorschap.’’

De Beren Den Hoorn trotse sponsor van SV Den Hoorn!