Selectie SV Den Hoorn 22/23

De Technische Commissie van SV Den Hoorn is verheugd dat zowel de Technische staf als de selectie voor het seizoen 2022-2023 steeds meer vorm krijgt.

 

Technische Staf

Eerder kwam al het bericht dat hoofdtrainer John Hage zijn contract heeft verlengt, Oscar Laguna Burgos wordt toegevoegd aan de staf als assistent trainer en Gianni Kamperveen blijft de keeperstrainer. Bij Jong Den Hoorn is Nick van den Bos ook volgend seizoen de eindverantwoordelijke, hij wordt bijgestaan door Merijn Verdouw en Dimitri Holster.

 

Selectie

Den Hoorn is blij zich het komende seizoen te versterken met doelman Erwin van der Windt van VV Schipluiden. De talentvolle jonge doelman zal een plek in gaan nemen in de selectie van de Midden-Delflanders.

Daarnaast hebben de volgende spelers van de huidige selectie aangegeven ook volgend seizoen uit te komen voor SV Den Hoorn: Robert Jan Kuipers, Dylan Spaans, Bas de Joode, Tjebbe Baggerman, Felix Nijman, Maurizio Marinacci, Donny Slot, Noah Hes, Noah Barends, Mark Vermeulen, Vincent Plichta, Robin Zwartjens, Joey Stoel, Chiaro Camarda, Max van den Bergh, Thomas Bouwer, Tim Muller, Robert de Graaf, Alec van Vliet, Kane Junius, Petterson Winkels, Stan Huijbens, Brad van Buuren, Dave Koene, Tom Boek, Mohamed Ouhamou, Gianni Szepan-Afale, Peterson Schenkels, Gianni Sergi, Daan Kluyskens, Niels de Ridder, Siebe Ruijgrok en Lemar Bavelaar.

Daarnaast trainen er momenteel al talentvolle spelers uit de JO19-1 mee, zij zullen volgend seizoen de stap gaan maken naar de selectie. De gesprekken hierover zijn in volle gang. Hier volgt later meer over.