Speculaaspoppenactie wederom een groot succes

De speculaaspoppenactie is ook dit jaar weer een groot succes. Er zijn 4800 speculaaspoppen verkocht! Waardoor een zeer mooi bedrag is opgehaald om onze voetbalclub te ondersteunen tijdens de coronacrisis. Dank voor uw aankoop!

Allerlei sportverenigingen hebben het momenteel financieel zwaar door corona. Met de huidige maatregelen hebben clubs wel allerlei kosten, maar niet de opbrengsten. Ook SV Den Hoorn is hier geen uitzondering op. Met de opbrengsten van de speculaaspoppen kunnen we onze voetbalclub op financieel gebied een beetje lucht geven.

Graag verwelkom ik de verkopers op 25 november tussen 13.30 en 20.00 uur op Woudselaan 14 in Den Hoorn om de speculaaspoppen op te komen halen.

Eet smakelijk en geniet ondanks de roerige tijden van de heerlijke feestdagen!

John Kleijweg
Speculaaspoppencommissie