Tevredenheidsonderzoek Plus van Leeuwen

Den Hoorn – Recentelijk heeft Plus van Leeuwen het sponsorcontract met SV Den Hoorn verlengd. Hierdoor is Plus van Leeuwen voor de 7e, 8e en 9e jaar sponsor van onze jeugd.

Plus en SV Den Hoorn
‘Al zeven jaar sponsoren wij de kleding voor een deel van de jeugd. Daarnaast verlenen wij als dorp supermarkt graag onze medewerking aan verschillende jeugdactiviteiten van SV Den Hoorn’, aldus Robert van Leeuwen.
Het is een ieder bekend dat de Plus graag wil verhuizen naar een grotere locatie in Den Hoorn. ‘De afgelopen jaren is Den Hoorn heel hard gegroeid. Dat kun je zien aan de ledenaantallen bij de SV Den Hoorn, maar zeker ook aan de aantal bezoekers van onze supermarkt’, geeft Robert aan.

Tevredenheidsonderzoek
Om het groeiende aantal klanten naar tevredenheid te kunnen bedienen houdt de Plus momenteel een tevredenheidsonderzoek. Het invullen van de enquête zal ongeveer 5 minuten van uw tijd in beslag nemen en is geheel anoniem. De enquête is onderdeel van een afstudeeronderzoek, bedankt voor uw hulp.

Klik hier om naar de enquête te gaan.