Tweede bericht van de vrijwilligerscommissie

Dag lezers

Na de zeer geslaagde bijeenkomst op 22 februari, waar 32 medewerkers uit alle geledingen van de club o.a.gesproken hebben over ‘wat gaat er goed, wat kan er nog beter, en wat is daar voor nodig’. zijn we verder gegaan door in kleine groepjes te kijken wat visie en beleid kunnen betekenen voor hun werkwijze.

Eind maart hebben we die gesprekken afgerond en komt daar uiteraard weer informatie over.

22 februari is ook gesproken over de VISIE en het BELEID voor de komende seizoenen. Hieronder vind je het beleid.

Beleid       

Het doel van het vrijwilligersbeleid is waarborgen dat er altijd optimale bezetting is van functies en taken door gemotiveerde en deskundige vrijwilligers, die gezien, begeleid en gewaardeerd worden en op deze manier deel uitmaken van het verenigingsgevoel. De ambitie is een vrijwilligersbeleid waarin meewerken vrijwillig is, maar niet vrijblijvend. Mensen beleven vooral plezier aan taken die passen bij hun belangstelling en expertise en beschikbaarheid. 

Vragen ontvangen wij graag via de mail: vrijwilligerscoordinator@svdenhoorn.nl

Met vriendelijke groet Jasper, Judith, Marjoleine, Nicole, Fred