Vrij entree op zondag

De competitie van ons eerste elftal is gestart. En hoe! Ons vlaggenschip won haar eerste wedstrijd met grote cijfers uit bij ONA. Komende zondag vindt de eerste thuiswedstrijd plaats op ons mooie Eric R. van Dijk Sportcomplex en mogen we hopen dat de mannen van John Hage de zegereeks voortzetten. Hiervoor is uiteraard iedereen uitgenodigd om te komen kijken. We hanteren komend seizoen geen entree bij de toegangspoort. Zo kunnen leden én niet-leden gratis naar binnen. Hiervoor hebben we gekozen omdat we graag de twijfelaars over de streep willen trekken om op zondag lekker bij SV Den Hoorn te komen kijken. Een gezellige middag met goed voetbal wordt dan vaak ook beëindigd met een lekker drankje aan de bar. We rekenen erop dat we op deze manier nog meer bezoekers mogen ontvangen bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal.

Let op: de regel van het kabinet en de KNVB volgen wij en is als volgt: afhalen van uw drankje of hapje bij de bar is mogelijk. Wilt u in het ‘afgezette horecagedeelte’ gaan zitten zult u een QR code moeten overleggen.

Bestuur SV Den Hoorn