WE ZIJN WEER BEGONNEN

Beste leden,

We zijn weer begonnen. We voetballen weer en we zijn weer open. Heerlijk. Fijn dat jullie er weer zijn.

Hierbij voor de zekerheid nog even de regels voor de komende periode.

Tot 25 februari is er voor het betreden van de kantine, de toiletten, de kleedkamer en/of de sporthal nog wel een coronatoegangsbewijs nodig. De daar geldende 1,5 meter, het mondkapje bij rondlopen en een vaste zitplaats komen per 18 februari te vervallen.

Op vrijdag 25 februari nemen we afscheid van de laatste maatregelen. Het coronatoegangsbewijs hoeft dan niet meer getoond te worden bij het betreden van de kantine, de toiletten, de kleedkamer en/of de sporthal. Ook vervallen alle beperkingen op openingstijden.

Veel plezier allemaal!

Namens bestuur SV Den Hoorn,
Frank van Mil, vz