Binnen onze vereniging hebben we diverse vacatures waarvoor we graag in contact komen met enthousiaste vrijwilligers. Wil jij je steentje bijdragen, leuke mensen ontmoeten, relevante werkervaring voor op je cv opdoen of gewoon aan de slag met om je maatschappelijke rol te vervullen? Dan komen we graag in contact met jou!
Op zaterdag 16 september en zaterdag 24 september staat de vrijwiliggerscommissie klaar voor de nieuwe leden en ouders van jeugdleden. We nodigen je uit om op 16 september tussen 09.00 en 11.00 uur of op 23 september tussen 10.00 en 12.00 uur langs te lopen bij de picknicktafels om jouw bijdrage te bespreken.

Je mag je natuurlijk ook meteen aanmelden via vrijwilligers@svdenhoorn.nl en geef aan wat je zou willen doen. Er zijn vele mogelijkheden, maar op dit moment is de nood het hoogst bij:
· Onderhoudsploeg: Uitbreiding capaciteit
· Bar team en keukendienst: Uitbreiding van capaciteit op wedstrijddagen.
· Wedstrijdcoördinatie: Gastheren- of vrouwen in de Commissiekamer op zondag
· Vrijwilligerscommissie: Vacatures voor lid werving en lid communicatie.

Tot ziens op 16 en/of 23 september!
Nicole, Judith en Fred